Викрійка туніки з асиметричним низом (Код товару: 9072)

Рейтинг:
Ціна: 30.00 грн 30.00 грн
  • Жіночий одяг:
Кількість: 

В комплекті:

Викрійка верхньої частини спинки

Викрійка нижньої частини спинки

Викрійка верхньої частини полички

Викрійка нижньої частини полички

форма рукава

Скільки кроїти:

 1. Верхня частина спинки - 1 деталь

 2. Верхня частина полички - 2 деталі

 3. Нижня частина спинки - 1 деталь

 4. Нижня частина полички - 2 деталі

 5. Рукав - 2 деталі

ОПИС РОБОТИ:
  1. Стачати виточки на спинці. Запрасувати виточки до центру деталі.

  2. Стачати плечові зрізи верхніх деталей спинки і полички, запрасувати припуски на спинку і обметати. Обметати середній зріз верхньої частини полички тонким рольовим швом.

  3. Подкроїть з основної тканини косу смужку шириною 4.5 - 5.0 см. Орієнтовна довжина вказана на лекалами верхньої частини полички. Запрасувати бейку уздовж посередині лицьовою стороною назовні, скласти з лицьовою стороною горловини і притачати, відгинаючи короткі сторони назовні. Припуски шва підрізати, відігнути бейку на виворітну сторону і настрочити на поличку на 0.1 см від згину, утворюючи куліску.

   4. Стачати бічні зрізи верхніх частин спинки і полички. Шви запрасувати на спинку і обметати.

   5. Стачати шов рукава, запрасувати і обметати. Нижній зріз обметати, запрасувати на виворітну сторону і настрочити, залишаючи невеликий отвір. Протягнути резинку в низ рукавів.

   6. Втачати рукава в пройми, припосадити по окату. Шви обметати.

  7. Стачати бічні зрізи нижніх частин спинки і полички, запрасувати припуски на спинку і обметати. Обметати нижній зріз і середній зріз полички тонким рольовим швом.

   8. Прітачати нижню частину туніки до верхньої, запрасувати припуски на верхню частину і обметати.

   9. Подкроїть з основної тканини зав'язку бажаної довжини і шириною 4 см. Запрасувати зав'язку уздовж посередині, лицьовою стороною назовні. Потім розгорнути і запрасувати поздовжні зрізи до наміченої лінії середини. Скласти зав'язку по середній лінії, поєднуючи згини і настрочити на 0.1 см від краю. Протягнути зав'язку в куліску горловини. Аналогічним чином обробити дві зав'язки довжиною по 10 см кожна і пришити їх до шву сточування верхньої і нижньої частин спинки і полички.

Copyright www.maxx-marketing.net